top of page
top_sluzby-2.jpg

Služby

Cesta ke zdravému nastavení mysli pro ty, kteří se chtějí ve svém životě pohnout z místa.

OSOBNÍ ROZVOJ

icon osobni rozvoj.png

Individuální koučink

Chcete na sobě pracovat, víte, že potřebujete změnu a máte odhodlání pro ni udělat vše potřebné? Pak je pro vás koučink efektivní způsob seberozvoje.

icon profesni rozvoj.png

PROFESNÍ ROZVOJ

Koučink pro jednotlivce i týmy

Pro jednotlivce i týmy. Firmu, společnost, korporaci tvoří lidé. Můžeme okopírovat produkty, služby, ale lidi ne. Trvalý rozvoj vlastního talentu a profesních dovedností přináší nejen výsledky, ale i vnitřní uspokojení.

Koučink pro management

Vedete tým lidí a chcete nejen sebe ale i svůj tým neustále rozvíjet? Jste pod velkým tlakem a nevíte si s ním rady? Pak musíte začít u sebe, posílit svoji sebedůvěru, umět se rozhodovat ve správnou chvíli a stát si za tím.

PÁROVÁ TERAPIE

icon parova terapie 01.png

Nemusíte na to být sami. Pokud se nemůžete s partnerem dohodnout, ale víte, že na tom chcete oba pracovat a zlepšit váš vzájemný vztah, je pro vás párová terapie vhodným řešením.

POPRVÉ NA KOUČINKU?

Koučink je způsob, jak přijít na to co mě v životě brzdí, kde a proč se to vzalo a jednou provždy se těchto vzorců chování zbavit. Jsou to vzorce hluboce uložené v našem podvědomí, které si neuvědomujeme. V běžném životě pak ovlivňují naše chování, reakce, přinášejí nám do života strachy, neúspěch, bolest a často i nemoc. Při koučování používám techniky typické pro koučování, takové, které nás posouvají dopředu, ale i techniky, kdy je potřeba jít zpět do minulosti, citlivě vyčistit co už nepotřebujeme a připravit si půdu pro NOVÉ. Pro nové návyky, které jsou pro nás zdravé, nebrzdí nás a naopak přitahují do našeho života to, co chceme, neboť tím naplňujeme náš potenciál.

Klientům říkám, že je to jízda nahoru, dolů, je plná emocí a AHA momentů. Teprve když vidím, že je klient ve FLOW, což znamená, že v hlavě i srdci je jasno a přichází i odchází s úsměvem na rtech, moje práce končí.

Po dohodě s klientem zapojuji i svůj mentorský pohled na věc.

KONZULTACE ZDARMA

Koučů je mnoho a je základ, aby jste si vybrali toho svého pravého průvodce. Proto je úvodní, tzv. nultá konzultace v délce 30 min. zdarma. Cílem je, aby jste poznali mě, já Vás, nastavíme si očekávání a řeknete mi ve zkratce s jakým tématem přicházíte.

Další konzultace jsou již v délce 2 hodin a probíhají buď osobně v mé pracovně v Hradci Králové, online přes videohovory nebo telefonicky. Vždy si sebou odnášíte úkoly na kterých se domluvíme a pracujete na nich mezi našimi konzultacemi. Mějte s sebou ideálně zápisník a tužku, pro poznámky.

Kontakt
bottom of page