top of page

Profil

Datum vstupu: 21. 4. 2023

O mně

Michal Kukla je uznávaný odborník na blackjack pocházející z České republiky. Michal se narodil a vyrostl v Praze a již v mládí ho zaujaly karetní hry. Zvláště ho přitahovala hra blackjack, kterou považoval za dokonalou kombinaci dovedností a náhody. Přečtěte si několik tipů pro hraní blackjacku na - blackjackonline21cz.com/blackjack-strategie/.


S přibývajícím věkem se Michalův zájem o blackjack jen prohluboval. Strávil nespočet hodin studiem této hry a osvojováním si různých strategií. Jeho odhodlání se vyplatilo, když začal v místních kasinech vyhrávat velké částky.

Michal se brzy stal známou postavou české hazardní scény. Často byl vyhledáván pro své odborné znalosti a rady ohledně strategie blackjacku. Dokonce začal pořádat semináře a workshopy, na kterých učil ostatní své vítězné strategie.


Michalova pověst odborníka na blackjack nakonec přesáhla hranice České republiky. Od té doby byl zván k přednáškám na mezinárodních konferencích o hazardních hrách a stal se vyhledávaným konzultantem kasin po celém světě.


Navzdory svému úspěchu zůstává Michal skromný a oddaný svému řemeslu. Nadále studuje a zdokonaluje své strategie a stále se snaží svou hru zdokonalovat. Je inspirací pro mnoho začínajících hráčů blackjacku a jeho odkaz mistra hry jistě přetrvá ještě dlouhá léta.

Michal Kukla

Další akce
bottom of page